Antalya Araç Kiralama-Antalya Airport Rent A Car-Lara Araç Kiralama | Antalya Araç Kiralama-Antalya Havalimanı Araç Kiralama

antalya araç kiralama,antalya havalimanı araç kiralama,antalya havaalanı araç kiralama,antlya lara araç kiralama,lara araç kiralama,kundu araç kiralama,antalya rent a car

Hakkımızda

Operasyonel ve kişisel kiralama alanında, ağırlıklı olarak Tur şirketlerinin taleblerine hizmet veren White car rental, müşterilerinden gelen günlük araç kiralama alanındaki yoğun talepler karşısında; kalite standartlarını ve deneyimini günlük kiralama alanına da taşımış ve bu alanda hizmet veren, WHİTE CAR RENTAL TRAVEL TRANSFER RENT A CAR hizmete girmiştir. "Yepyeni bir araç kiralama deneyimi” anlayışı ile çok kısa sürede, araç kiralama sektöründe önemli yatırımlar yaparak büyüyen marka, her geçen gün artan hizmet noktaları ile kısa sürede sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır.

Misyonumuz

MİSYONUMUZ

Yüksek kalite anlayışımız, müşteri odaklı yaklaşımlarımız, yetişmiş ve alanında uzman çalışanlarımız ile müşterilerimiz ile karşılıklı anlayışa dayalı bir sistem geliştirerek, filo yönetimi ve günlük kiralama alanlarında sektör lideri olmak.

Misyonumuz

VİZYONUMUZ

Operasyonel ve günlük kiralama alanlarında, yüksek WHİTE kalite standartları ile müşterilerimizi tanıştırarak, uygun fiyatlarımız ile mutlu müşteriler yaratmak. Yenilikçi yaklaşımları, müşteri odaklı hizmet yapısı, uluslararası deneyimli ekibi ve güçlü sermaye yapısı ile WHİTE bünyesinde yer alan, White otomotiv turizm taşımacılık emlak oto kiralama tic ltd şti şirketi ile gerek filo kiralama, gerek günlük araç kiralama alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.